Opigno social (3.1.0) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Value
kk: Мән

en: Private
kk: Жеке

en: Author
kk: Автор

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Image
kk: Сурет

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Text
kk: Текст

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Post
kk: Жазба

en: Comment
kk: Пікір

en: Deny
kk: Рұқсат етпеу

en: 1 comment | @count comments
kk[0]: 1 комментарий
