Opigno social (3.1.0) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Value
km: តម្លៃ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Text
km: អត្ថបទ

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Post
km: ប្រកាស

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Deny
km: បដិសេធ

en: Save changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: Close
km: បិទ

en: 1 comment | @count comments
km[0]: មតិយោបល់ @count
