Opigno social (3.1.0) - en to kn translation catalogue (29 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Private
kn: ಖಾಸಗಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Public
kn: ಸಾರ್ವಜನಿಕ

en: Read more
kn: ಮುಂದೆ ಓದಿ

en: See
kn: ನೋಡಿ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Post
kn: ಬರಹ

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: Members
kn: ಸದಸ್ಯರುಗಳು

en: Deny
kn: ನಿರ್ಭಂದಿಸಿ

en: Operator
kn: ಕಾರ್ಯನಿರ್ವಾಹಕ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Accept
kn: ಅಂಗೀಕರಿಸು

en: Accepted
kn: ಅಂಗೀಕರಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Join
kn: ಸೇರು

en: Values
kn: ಮೌಲ್ಯಗಳು

en: Decline
kn: ತಿರಸ್ಕರಿಸು
