Opigno social (3.1.0) - en to ku translation catalogue (20 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Value
ku: نرخ

en: Private
ku: تایبەت

en: Author
ku: نووسەر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Read more
ku: زیاتر بخوێنه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Image
ku: وێنە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Text
ku: دەق

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Post
ku: بڵاوکراوە

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Deny
ku: قەدەغەبکە

en: Save changes
ku: پاشەکەوتکردنی گۆڕانکارییەکان

en: 1 comment | @count comments
ku[0]: 1 بۆچوون
ku[1]: @count بۆچوون
