Opigno social (3.1.0) - en to lt translation catalogue (35 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Private
lt: Privatus

en: Author
lt: Autorius

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Public
lt: Vieša

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Feed
lt: Srautas

en: Back
lt: Atgal

en: Manage
lt: Valdyti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Text
lt: Tekstas

en: User ID
lt: Nario ID

en: Post
lt: Įrašas

en: Comment
lt: Komentaras

en: Members
lt: Nariai

en: Deny
lt: Drausti

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Operator
lt: Operatorius

en: Close
lt: Uždaryti

en: Accepted
lt: Priimti

en: Invite
lt: Pakviesti

en: Join
lt: Prisijungti

en: 1 comment | @count comments
lt[0]: @count komentaras
lt[1]: @count komentarai
lt[2]: @count komentarų

en: Values
lt: Reikšmės

en: Upload a new image
lt: Įkelti naują vaizdą

en: Is not one of
lt: Nėra vienas iš

en: Created on
lt: Sukurta

en: Is one of
lt: Yra vienas iš
