Opigno social (3.1.0) - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Value
mn: Утга

en: Private
mn: Хувийн

en: Author
mn: Зохиогч

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Public
mn: Нийтийн

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Image
mn: Зураг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Text
mn: Текст

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Post
mn: Бичлэг

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: 1 comment | @count comments
mn[0]: 1 сэтгэгдэл
mn[1]: @count сэтгэгдэлүүд
