Opigno social (3.1.0) - en to mr translation catalogue (23 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Value
mr: किंमत

en: Private
mr: खाजगी

en: Author
mr: लेखक

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Public
mr: सार्वजनिक

en: Read more
mr: अधिक वाचा

en: See
mr: पहा

en: Edit
mr: संपादन

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Settings
mr: संरचना

en: Back
mr: मागे

en: Manage
mr: व्यवस्थापन

en: Updated
mr: सुधारित

en: Text
mr: अक्षर

en: Post
mr: लेख

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Save changes
mr: बदल संरक्षित करा

en: Close
mr: बंद

en: 1 comment | @count comments
mr[0]: १ प्रतिक्रिया
mr[1]: @count प्रतिक्रिया
