Opigno social (3.1.0) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Read more
my: ဆက်လက်ဖတ်ရှုပါ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Back
my: နောက်သို့

en: Manage
my: စီမံခန့်ခွဲရန်

en: Comment
my: မှတ်ချက်
