Opigno social (3.1.0) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Author
nn: Forfattar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Read more
nn: Les meir

en: Edit
nn: Rediger

en: Image
nn: Bilete

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Back
nn: Attende

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Comment
nn: Kommentar

en: Deny
nn: Avslå

en: Save changes
nn: Lagre endringar

en: Close
nn: Lukk

en: Join
nn: Meld inn

en: 1 comment | @count comments
nn[0]: 1 kommentar
nn[1]: @count kommentarar
