Opigno social (3.1.0) - en to oc translation catalogue (27 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Value
oc: Valor

en: Private
oc: Privat

en: Author
oc: Autor

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Read more
oc: Legir la seguida

en: Edit
oc: Modificar

en: Image
oc: Imatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: Feed
oc: Flux

en: Back
oc: Precedent

en: Manage
oc: Gerir

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Text
oc: Tèxte

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Post
oc: Postar

en: Comment
oc: Comentari

en: Deny
oc: Refusar

en: Save changes
oc: Enregistrar los cambiaments

en: Close
oc: Tampar

en: Accept
oc: Acceptar

en: Values
oc: Valors

en: Is not one of
oc: Fa pas partida de

en: Is one of
oc: Fait partida de
