Opigno social (3.1.0) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: 1 comment | @count comments
or[0]: ୧ ଟିପ୍ପଣୀ
or[1]: @count ଟି ଟିପ୍ପଣୀ
