Opigno social (3.1.0) - en to ps translation catalogue (19 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Author
ps: ليكوال

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Public
ps: ټوليز

en: Read more
ps: نور ولولی

en: Edit
ps: سمون

en: Image
ps: انځور

en: Settings
ps: امستنې

en: Manage
ps: سمبالونه

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Text
ps: متن

en: Comment
ps: تبصره

en: Save changes
ps: بدلونونه خوندي کول

en: Close
ps: تړل

en: 1 comment | @count comments
ps[0]: ۱ څرګندون
ps[1]: @count څرګندونې
