Opigno social (3.1.0) - en to ru translation catalogue (56 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Value
ru: Значение

en: Private
ru: Приватный

en: Author
ru: Автор

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Public
ru: Общедоступный

en: Read more
ru: Подробнее

en: See
ru: Просмотреть

en: Edit
ru: Редактировать

en: Image
ru: Изображение

en: Settings
ru: Настройки

en: Feed
ru: Поток данных

en: Back
ru: Назад

en: Manage
ru: Управление

en: Updated
ru: Обновлено

en: Text
ru: Текст

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Post
ru: Сообщение

en: Comment
ru: Комментарий

en: Members
ru: Участники

en: Deny
ru: Запретить

en: Save changes
ru: Сохранить изменения

en: Operator
ru: Оператор

en: Close
ru: Закрыть

en: Community
ru: Сообщество

en: Accept
ru: Принять

en: Accepted
ru: Принятые

en: Invite
ru: Пригласить

en: Join
ru: Присоединиться

en: 1 comment | @count comments
ru[0]: @count комментарий
ru[1]: @count комментария
ru[2]: @count[2] комментариев

en: Values
ru: Значения

en: Restricted
ru: Органиченный

en: Decline
ru: Отклонить

en: Send a message
ru: Отправить сообщение

en: Add badge
ru: Добавить значок

en: Upload a new image
ru: Закачать новое изображение

en: Is not one of
ru: Ни один из

en: Created on
ru: Создано

en: Is one of
ru: Один из

en: Certificate
ru: Сертификат

en: Connections
ru: Отношения

en: Invite members
ru: Пригласить

en: Load more
ru: Показать больше

en: The file used in the @name field may not be referenced.
ru: На файл, использованный в поле @name, невозможно ссылаться.

en: Select entities
ru: Выбрать сущности

en: Add training
ru: Добавить занятие

en: Manage connections
ru: Управление подключениями

en: Write something
ru: Напиши что-нибудь

[ctx: Opigno post]
en: Training
ru: Обучения

[ctx: Opigno post]
en: Badges
ru: Значки

[ctx: Opigno post]
en: Certificates
ru: Сертификаты

en: User connections
ru: Связи пользователя

en: Only visible to connections
ru: Видно только для подключений
