Opigno social (3.1.0) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Value
si: අගය

en: Private
si: පුද්ගලික

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Public
si: පොදු

en: Read more
si: තව කියවන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Image
si: රූපය

en: Text
si: වගන්ති
