Opigno social (3.1.0) - en to sk translation catalogue (33 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Value
sk: Hodnota

en: Private
sk: Súkromné

en: Author
sk: Autor

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Public
sk: Verejné

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: Edit
sk: Upraviť

en: Image
sk: Obrázok

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Feed
sk: Kanál správ

en: Back
sk: Späť

en: Manage
sk: Spravovať

en: Updated
sk: Aktualizované

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Post
sk: Príspevok

en: Comment
sk: Komentár

en: Members
sk: Členovia

en: Deny
sk: Zakázať

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Operator
sk: Operátor

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Accepted
sk: Prijaté

en: 1 comment | @count comments
sk[0]: @count komentár
sk[1]: @count komentáre
sk[2]: @count komentárov

en: Restricted
sk: Obmedzený

en: Decline
sk: Odmietnuť

en: Is not one of
sk: Nie je jeden z

en: Created on
sk: Vytvorené

en: Is one of
sk: Je jeden z

en: Show less
sk: Zobraziť menej
