Opigno social (3.1.0) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Value
sl: Vrednost

en: Author
sl: Avtor

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Read more
sl: Preberite več

en: Edit
sl: Uredi

en: Image
sl: Slika

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Text
sl: Besedilo

en: Post
sl: Objava

en: Comment
sl: Komentar

en: Deny
sl: Prepovej

en: Close
sl: Zapri

en: 1 comment | @count comments
sl[0]: @count komentar
sl[1]: @count komentarja
sl[2]: @count komentarji
sl[3]: @count komentarjev
