Opigno social (3.1.0) - en to th translation catalogue (22 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Private
th: ส่วนตัว

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Read more
th: อ่านต่อ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Back
th: กลับ

en: Manage
th: จัดการ

en: Text
th: ข้อความ

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Deny
th: ไม่อนุญาต

en: Save changes
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลง

en: Operator
th: ผู้ประกอบการ

en: Close
th: ปิด

en: 1 comment | @count comments
th[0]: 1 ความคิดเห็น
th[1]: @count ความคิดเห็น

en: Is not one of
th: ไม่ได้เป็นหนึ่ง

en: Created on
th: สอบเมื่อ

en: Is one of
th: เป็นหนึ่งใน
