Opigno social (3.1.0) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Private
ug: شەخسىي

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Public
ug: ھەممىگە

en: Image
ug: سۈرەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Text
ug: تېكىست

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Deny
ug: رەت قىلىش

en: Close
ug: يېپىش
