Opigno social (3.1.0) - en to uk translation catalogue (52 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Value
uk: Значення

en: Private
uk: Приватне

en: Author
uk: Автор

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Public
uk: Загально-доступний

en: Read more
uk: Читати далі

en: See
uk: Подивитися

en: Edit
uk: Редагувати

en: Image
uk: Зображення

en: Settings
uk: Налаштування

en: Feed
uk: Канал

en: Back
uk: Назад

en: Manage
uk: Керування

en: Updated
uk: Оновлено

en: Text
uk: Текст

en: User ID
uk: ID користувача

en: Post
uk: Допис

en: Comment
uk: Коментар

en: Members
uk: Учасники

en: Deny
uk: Заборонити

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: Operator
uk: Оператор

en: Close
uk: Закрити

en: Community
uk: Спільнота

en: Accept
uk: Прийняти

en: Accepted
uk: Прийняте

en: Invite
uk: Запросити

en: Join
uk: Увійти

en: 1 comment | @count comments
uk[0]: @count коментар
uk[1]: @count коментаря
uk[2]: @count коментарів

en: Values
uk: Значення

en: Restricted
uk: Обмежено

en: Decline
uk: Відхилити

en: Send a message
uk: Надіслати повідомлення

en: Upload a new image
uk: Завантажити нове зображення

en: Is not one of
uk: Жоден з

en: Created on
uk: Дата створення

en: Is one of
uk: Один з

en: User IDs
uk: Ідентифікатори користувачів

en: Certificate
uk: Сертифікат

en: Connections
uk: З’єднання

en: Invited
uk: Запрошений

en: Social
uk: Суспільний

en: Invite members
uk: Запросити учасників

en: Pinned
uk: Закріплено

en: The file used in the @name field may not be referenced.
uk: Неможливо посилатися на файл, використаний у полі @name.

en: Select entities
uk: Виберіть об'єкти

en: Pin
uk: Закріпити

en: Unpin
uk: Відкріпити
