Opigno social (3.1.0) - en to ur translation catalogue (18 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Value
ur: قیمت

en: Private
ur: نجی

en: Author
ur: مصنف

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Public
ur: عوامی

en: Read more
ur: مزید پڑھیے۔

en: Edit
ur: تدوین

en: Image
ur: تصویر

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Feed
ur: فیڈ

en: Back
ur: واپس

en: Text
ur: متن

en: Comment
ur: تبصرہ

en: 1 comment | @count comments
ur[0]: ۱ تبصرہ
ur[1]: @count تبصرے
