Opigno social (3.1.0) - en to vi translation catalogue (39 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Value
vi: Giá trị

en: Private
vi: Riêng tư

en: Author
vi: Tác giả

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Public
vi: Công cộng

en: Read more
vi: Xem thêm

en: See
vi: Xem

en: Edit
vi: Sửa

en: Image
vi: Ảnh

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Feed
vi: Nguồn tin

en: Back
vi: Trở lại

en: Manage
vi: Quản lý

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: Text
vi: Văn bản

en: User ID
vi: ID người dùng

en: Post
vi: Bài gửi

en: Comment
vi: Bài bình luận

en: Members
vi: Các thành viên

en: Deny
vi: Từ chối

en: Save changes
vi: Lưu các thay đổi

en: Operator
vi: Toán tử

en: Close
vi: Đóng

en: Accept
vi: Chấp nhận

en: Accepted
vi: Đã chấp nhận

en: Invite
vi: Mời

en: Join
vi: Tham gia

en: 1 comment | @count comments
vi[0]: 1 bình luận

en: Values
vi: Giá trị

en: Decline
vi: Từ chối

en: Upload a new image
vi: Tải lên một ảnh mới

en: Is not one of
vi: Không là một trong

en: Is one of
vi: Là một trong

en: Certificate
vi: Chứng nhận

en: Connections
vi: Kết nối
