Opigno social (3.2.7) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Comment
ht: Komantè
