Opigno social (3.2.7) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Description
ne: विवरण

en: Read more
ne: थप पढ्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Text
ne: अक्षर

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Recent posts
ne: नयाँ लेखहरु

en: 1 comment | @count comments
ne[0]: १ कमेन्ट
ne[1]: @count कमेन्ट

en: Machine name
ne: मशीन नाम
