Opigno social (3.2.7) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Description
os: Афыст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Name
os: Ном

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Save
os: Ныффысс
