Opigno social (3.2.7) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: Text
sr: Текст

en: User ID
sr: ID корисника

en: Comment
sr: Коментар
