Opigno social (3.0.0-rc1) - en to he translation catalogue (36 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Group
he: קבוצה

en: Author
he: מחבר/ת

en: Read more
he: קראו עוד

en: Advanced options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Feed
he: פיד

en: Back
he: אחורה

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Text
he: טקסט

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: All
he: הכל

en: Post
he: הודעה

en: Block
he: בלוק

en: Comment
he: תגובה

en: Desc
he: יורד

en: Owner
he: בעלים

en: Close
he: סגירה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Pending
he: ממתינות

en: Accepted
he: התקבלו

en: Posts
he: הודעות

en: Completed
he: נשלם

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Apply
he: החל

en: 1 comment | @count comments
he[0]: תגובה אחת
he[1]: @count תגובות

en: Offset
he: היסט

en: Created on
he: נוצר ב

en: Post date
he: תאריך פירסום

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
