Opigno social (3.1.0) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Value
ne: मान

en: Private
ne: निजि

en: Author
ne: लेखक

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Public
ne: सार्वजनिक

en: Read more
ne: थप पढ्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Text
ne: अक्षर

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: 1 comment | @count comments
ne[0]: १ कमेन्ट
ne[1]: @count कमेन्ट
