Opigno social (3.2.7) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Read more
se: Loga eambbo

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Text
se: Teaksta

en: Close
se: Gidde
