Opigno social (3.2.7) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: Post
sq: Dërgimi

en: Comment
sq: Komenti

en: Recent posts
sq: Dërgimet e fundit

en: Posts
sq: Dërgime

en: posts
sq: përmbajtja

en: 1 comment | @count comments
sq[0]: 1 koment
sq[1]: @count komente
