Opigno statistics (3.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Manager
eu: Zuzendaria

en: Description
eu: Azalpena

en: Download
eu: Deskargatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Name
eu: Izena

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Year
eu: Urtea

en: Score
eu: Puntuazioa

en: Last access
eu: Azken atzipena

en: download
eu: deskargatu

en: Month
eu: Hilabetea

en: Details
eu: Xehetasunak

en: State
eu: Egoera

en: Week
eu: Astea

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Member for
eu: Kidea noiztik

en: Lists
eu: Zerrendak

en: Results
eu: Emaitzak

en: completed
eu: osatuta

en: Administrator
eu: Kudeatzailea

en: User profile
eu: Erabiltzailearen profila
