Opigno statistics (3.0.0-beta2) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Status
is: Staða

en: Manager
is: Stjórnandi

en: Description
is: Lýsing

en: Download
is: Hala niður

en: Edit
is: Breyta

en: Date
is: Dagsetning

en: Name
is: Nafn

en: Statistics
is: Tölfræði

en: User
is: Notandi

en: Year
is: Ár

en: Month
is: Mánuður

en: Details
is: Nánar

en: State
is: Fylki

en: Week
is: Vika

en: Users
is: Notendur

en: Share
is: Deila

en: Pending
is: Í biðstöðu

en: Member for
is: Meðlimur í

en: Results
is: Niðurstöður

en: Administrator
is: Kerfisstjóri

en: Last 30 days
is: Síðustu 30 dagar
