Opigno statistics (3.0.0-rc1) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Manager
ka: მენეჯერი

en: Description
ka: აღწერა

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Name
ka: სახელი

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Year
ka: წელი

en: Score
ka: ქულა

en: Last access
ka: ბოლო ვიზიტი

en: Month
ka: თვე

en: Details
ka: დეტალები

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Member for
ka: წევრი

en: Results
ka: შედეგები
