Opigno statistics (3.0.0) - en to vi translation catalogue (30 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Manager
vi: Điều hành viên

en: Download
vi: Tải về

en: Edit
vi: Sửa

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Name
vi: Tên

en: Statistics
vi: Thống kê

en: User
vi: Người dùng

en: Year
vi: Năm

en: Score
vi: Điểm

en: Last access
vi: Lần truy cập cuối

en: Success
vi: Thành công

en: download
vi: tải xuống

en: Month
vi: Tháng

en: Details
vi: Chi tiết

en: State
vi: Bang

en: Week
vi: Tuần

en: Users
vi: Người dùng

en: Level
vi: Cấp

en: Student
vi: Sinh viên

en: Pending
vi: Đang treo

en: Member for
vi: Đã tham gia được

en: Expired
vi: Hết hạn

en: Results
vi: Kết quả

en: Failed
vi: Thất bại

en: completed
vi: đã hoàn thành

en: Administrator
vi: Người quản lý

en: Step
vi: Bước

en: Certificates
vi: Chứng nhận

en: Progress
vi: Tiến hành
