Opigno statistics (3.0.2) - en to az translation catalogue (27 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Download
az: Yüklə

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: Statistics
az: Statistika

en: User
az: İstifadəçi

en: Year
az: İl

en: Block
az: Blok

en: Score
az: Hesab

en: Last access
az: Son icazə

en: Month
az: Ay

en: Details
az: Detallar

en: State
az: Dövlət

en: Desc
az: azaldın

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Recent comments
az: Son şərhlər

en: Sort by
az: Sırala

en: Member for
az: üçün üzv

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: No comments available.
az: Şərh yoxdur.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
az: İstifadəçi səhifəyə sonuncu dəfə baxdıqdan sonra bu müddət ərzində onlayn sayılır.

en: @interval ago
az: @interval əvvəl

en: Compact
az: Kompakt

en: Who's new
az: Kim yenidir

en: Who's online
az: Kim onlayndır
