Opigno statistics (3.0.2) - en to cy translation catalogue (26 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Edit
cy: Golygu

en: Date
cy: Dyddiad

en: Reset
cy: Ailosod

en: Name
cy: Enw

en: Statistics
cy: Ystadegaeth

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Year
cy: Blwyddyn

en: Block
cy: Bloc

en: Score
cy: Sgôr

en: Last access
cy: Mynediad diwethaf

en: Month
cy: Mis

en: Details
cy: Manylion

en: Week
cy: Wythnos

en: Last name
cy: Cyfenw

en: Users
cy: Defnyddwyr

en: Recent comments
cy: Sylwadau diweddar

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Member for
cy: Aelod o

en: Results
cy: Canlyniadau

en: Apply
cy: Ceisio

en: No comments available.
cy: Dim sylwadau ar gael

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
cy: Mae defnyddiwr yn cael ei gysidro ar-lein am hyn o maser ar ôl iddynt weld tudlaen.

en: Who's new
cy: Pwy sy'n newydd

en: Who's online
cy: Pwy sydd ar-lein
