Opigno statistics (3.0.2) - en to gl translation catalogue (37 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Manager
gl: Xestor

en: Download
gl: Descargar

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: User
gl: Usuario/a

en: Year
gl: Ano

en: Block
gl: Bloque

en: Score
gl: Puntuación

en: Last access
gl: Último acceso

en: Month
gl: Mes

en: Details
gl: Detalles

en: State
gl: Estado

en: Week
gl: Semana

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Users
gl: Usuarios

en: Recent comments
gl: Comentarios recentes

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Pending
gl: Pendente

en: Member for
gl: Membro durante

en: Results
gl: Resultados

en: Failed
gl: Fallo

en: completed
gl: completado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Administrator
gl: Administrador

en: No comments available.
gl: Non hai comentarios dispoñibles.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
gl: Un usuario considérase conectado (online) durante este tempo dende que viron unha páxina do sitio por última vez.

en: User profile
gl: Perfil de usuario

en: Step
gl: Paso

en: Compact
gl: Compacto

en: Who's new
gl: Novos usuarios

en: Who's online
gl: Usuarios conectados

en: Lists (Views)
gl: Listas (Vistas)
