Opigno statistics (3.0.2) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Download
kk: Жүктеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: Statistics
kk: Статистика

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Block
kk: Блок

en: Last access
kk: Соңғы қатынас

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Recent comments
kk: Соңғы пікірлер

en: Member for
kk: Қатысу уақыты

en: Results
kk: Нәтижелер

en: No comments available.
kk: Пікірлер жоқ.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
kk: Пайдаланушы соңғы бетті көргеннен кейін осынша уақытқа онлайн болып саналады.

en: Who's new
kk: Кім жаңа?

en: Who's online
kk: Кім онлайн
