Opigno statistics (3.0.2) - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: Manager
nn: Grunnleggjar

en: Download
nn: Last ned

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: User
nn: Brukar

en: Year
nn: År

en: Block
nn: Blokk

en: Month
nn: Månad

en: Details
nn: Detaljar

en: Week
nn: Veke

en: Users
nn: Brukarar

en: Recent comments
nn: Nye kommentarar

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Member for
nn: Medlem i

en: Apply
nn: Bruk

en: No comments available.
nn: Ingen kommentarar er tilgjengelege

en: Who's new
nn: Nye brukarar

en: Who's online
nn: Pålogga no
