Opigno statistics (3.0.3) - en to et translation catalogue (52 entries)

en: Status
et: Olek

en: Download
et: Allalaadimine

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: Statistics
et: Statistika

en: User
et: Kasutaja

en: Year
et: Aasta

en: Block
et: Plokk

en: Score
et: Tulemus

en: Last access
et: Viimane külastus

en: Success
et: Õnnestus

en: Month
et: Kuu

en: Details
et: Üksikasjad

en: State
et: Olek

en: Desc
et: Kahanev

en: Week
et: Nädal

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Users
et: Kasutajad

en: Recent comments
et: Hiljutised kommentaarid

en: Level
et: Tase

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Share
et: Jaga

en: share
et: jaga

en: Pending
et: Ootel

en: Member for
et: Liikmeks oldud aeg

en: Lists
et: Nimekirjad

en: Results
et: Tulemused

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: Apply
et: Rakenda

en: Administrator
et: Haldur

en: No comments available.
et: Kommentaarid puuduvad.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
et: Pärast viimase lehe vaatamist on kasutaja online

en: User profile
et: Kasutaja profiil

en: Last 30 days
et: Viimased 30 päeva

en: Compact
et: Kompaktne

en: Who's new
et: Uued kasutajad

en: Who's online
et: Lehel olevad kasutajad

en: New users
et: Uued kasutajad

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Lists (Views)
et: Nimekirjad (Views)

en: Recent comments.
et: Viimased kommentaarid.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
et: Näitab nimekirja viimati loodud kasutajakontodest.

en: Who's online block
et: Sisseloginud kasutajate infoplokk

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
et: Kuvab aktiivsete kasutajate kogunumbrit ja viimati aktiivsete kasutajate kasutaja nimesid.

en: A list of new users
et: Uute kasutajate nimekiri

en: There are currently @total users online.
et: Hetkel on lehel @total kasutajat.

en: There are currently 0 users online.
et: Hetkel on lehel 0 kasutajat.

en: A list of users that are currently logged in.
et: Nimekiri kasutajatest kes on hetkel sisse logitud.
