Opigno statistics (3.0.3) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Download
mn: Татах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Name
mn: Нэр

en: Statistics
mn: Статистик

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Year
mn: Жил

en: Block
mn: Хавтан

en: Month
mn: Сар

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Recent comments
mn: Сүүлийн үеийн сэтгэгдэлүүд

en: No comments available.
mn: Сэтгэгдэлүүд байхгүй байна.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
mn: Хэрэглэгч хамгийн сүүлд нэг хуудсыг үзсэнээс хойш энэ хугацаанд сүлжээнд хэвээрээ байгаа гэж үзнэ.

en: Who's online
mn: Сүлжээнд хэн байна вэ
