Opigno statistics (3.0.3) - en to mr translation catalogue (21 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Manager
mr: व्यवस्थापक

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Edit
mr: संपादन

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Name
mr: नाव

en: User
mr: सदस्य

en: Year
mr: वर्ष

en: Block
mr: भाग

en: Month
mr: महिना

en: State
mr: राज्य

en: Recent comments
mr: नव्या प्रतिक्रिया

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Member for
mr: च्यासाठी सभासद

en: Results
mr: निकाल

en: No comments available.
mr: टिप्पणी उपलब्ध नाही

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
mr: सद्स्याने शेवटची कृती केल्यापासून या वेळे पर्यंत त्याला ऒनलाईन समजल्या जाईल.

en: Who's new
mr: नविन सदस्य

en: Who's online
mr: सध्या कोण कोण आलेले आहे?

en: Lists (Views)
mr: याद्या (व्ह्यूज)
