Opigno statistics (3.0.3) - en to sl translation catalogue (23 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Download
sl: Prenesi

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: Statistics
sl: Statistika

en: User
sl: Uporabnik

en: Year
sl: Leto

en: Block
sl: Blok

en: Last access
sl: Zadnji dostop

en: Month
sl: Mesec

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Week
sl: Teden

en: Users
sl: Uporabniki

en: Recent comments
sl: Nedavni komentarji

en: Pending
sl: Čaka

en: Member for
sl: Registriran

en: Results
sl: Rezultati

en: No comments available.
sl: Ni komentarjev.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
sl: Uporabnik se smatra prijavljen še toliko časa po zadnjem ogledu strani.

en: Who's new
sl: Novi uporabniki

en: Who's online
sl: Kdo je prijavljen
