Opigno statistics (3.0.4) - en to be translation catalogue (31 entries)

en: Status
be: Статус

en: Manager
be: Кіраўнік

en: Download
be: Сцягнуць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: Statistics
be: Статыстыка

en: User
be: Карыстальнік

en: Year
be: Год

en: Block
be: Блок

en: Score
be: Адзнака

en: Last access
be: Апошні дасяг

en: Month
be: Месяц

en: Details
be: Падрабязна

en: Week
be: Тыдзень

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Recent comments
be: Апошнія каментары

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Pending
be: Чакае

en: Member for
be: Сябра цягам

en: Expired
be: Выбег тэрмін

en: Results
be: Вынікі

en: Apply
be: Ужыць

en: Administrator
be: Адміністратар

en: No comments available.
be: Каментары адсутнічаюць.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
be: Карыстальнікі лічацца анлайн цягам гэтага часу па апошнім праглядзе старонкі.

en: Compact
be: Кампактны

en: Who's new
be: Новыя карыстальнікі

en: Who's online
be: Анлайн

en: Who's online block
be: Блок хто ў сеціве
