Opigno statistics (3.0.4) - en to cs translation catalogue (46 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Download
cs: Stáhnout

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Name
cs: Jméno

en: Statistics
cs: Statistiky

en: User
cs: Uživatel

en: Year
cs: Rok

en: Block
cs: Blok

en: Score
cs: Skóre

en: Last access
cs: Poslední přístup

en: Success
cs: Úspěšně dokončeno

en: download
cs: stažení

en: Month
cs: Měsíc

en: Details
cs: Detaily

en: State
cs: Stav

en: Desc
cs: Sestupně

en: Week
cs: Týden

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: Users
cs: Uživatelé

en: Recent comments
cs: Poslední komentáře

en: Level
cs: Úroveň

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: Member for
cs: Účet existuje již

en: Expired
cs: Ukončena platnost

en: Lists
cs: Seznamy

en: Results
cs: Výsledky

en: completed
cs: dokončeno

en: Apply
cs: Použít

en: Administrator
cs: Administrátor

en: No comments available.
cs: Bez komentářů.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
cs: Uživatel se považuje za online po tuto dobu od posledního zobrazení stránky.

en: User profile
cs: Profil uživatele

en: Compact
cs: Kompaktní

en: Who's new
cs: Kdo je nový

en: Who's online
cs: Kdo je online

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Recent comments.
cs: Nejnovější komentáře.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
cs: Zobrazuje seznam nejnovějších uživatelských účtů na webu.

en: Who's online block
cs: Blok "Kdo je přihlášen"

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
cs: Zobrazuje uživatelská jména naposled aktivních uživatelů a celkový počet aktivních uživatelů.

en: A list of new users
cs: Seznam nových uživatelů

en: There are currently @total users online.
cs: Počet právě přihlášených uživatelů: @total
