Opigno statistics (3.0.4) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Date
ht: Dat

en: Name
ht: Non

en: User
ht: Itilizatè

en: Block
ht: Blòk

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Administrator
ht: Administratè

en: Asc
ht: Mont

en: Lists (Views)
ht: Lis (Afichaj)
