Opigno statistics (3.0.4) - en to km translation catalogue (22 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Download
km: ទាញយក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: Block
km: ប្លុក

en: Last access
km: ចូលដំណើរការ​ចុងក្រោយ

en: Month
km: ខែ

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Recent comments
km: មតិយោបល់​ថ្មី​ៗ

en: Member for
km: សមាជិក​សម្រាប់

en: Results
km: លទ្ធផល

en: Failed
km: បាន​បរាជ័យ

en: No comments available.
km: គ្មាន​មតិយោបល់ ។

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
km: អ្នកប្រើ​ត្រូវ​បាន​ចាត់ទុកថា​នៅ​លើ​បណ្ដាញ​សម្រាប់​រយៈពេល​ប៉ុណ្ណេះ បន្ទាប់ពី​ពួកគេ​បាន​មើល​ទំព័រ​លើក​ចុងក្រោយ ។

en: Who's new
km: អ្នក​ថ្មី

en: Who's online
km: អ្នក​​​នៅ​លើ​បណ្តាញ
