Opigno statistics (3.0.4) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Manager
ur: مینیجر

en: Download
ur: ڈاؤن لوڈ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Date
ur: تاریخ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Name
ur: نام

en: Statistics
ur: اعدادوشمار

en: User
ur: صارف

en: Block
ur: بلاک

en: Details
ur: تفصیلات

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
