Opigno statistics (3.2.7) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Download
os: Рахæсс

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Name
os: Ном

en: Update
os: Сног кæн

en: View
os: Фенд
