Opigno statistics (3.2.7) - en to se translation catalogue (12 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Download
se: Viečča fiilla

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Name
se: Namma

en: Update
se: Ođasmahte

en: View
se: Čájet

en: User
se: Geavaheaddji

en: Student
se: Studenta

en: Share
se: Juogat

en: Member for
se: Miellahttu leamaš

en: Results
se: Ohcanbohtosat
