Opigno statistics (3.2.7) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Update
br: Hizivadenn

en: View
br: Gwel

en: Member for
br: Ezel abaoe

en: Administrator
br: Melestrer
